Rejestracja na webinar

WEBINAR NA ŻYWO

05.04.2022 godz. 19:00 – Surfaktanty (środki powierzchniowo czynne) w kosmetykach myjących

Dlaczego żel pod prysznic myje? Jak działa płyn micelarny? Dlaczego mój ulubiony szampon słabo się pieni i czy piana jest potrzebna do mycia? To częste pytania zadawane przez moich rozmówców. A za to wszystko odpowiadają surfaktanty w branży określane jako środki powierzchniowo czynne.

Na seminarium opowiem czym właściwie są surfaktanty i jak działają w kosmetykach myjących.

 

WEBINAR NA ŻĄDANIE

Koszt 25 PLN z imiennym certyfikatem w wersji pdf

1. Wpływ olejów na poprawę kondycji włosów (Olejowanie włosów)

2. Surowce pozyskiwane ze ślimaków lądowych wykorzystywane w kosmetologii i dermatologii

3. Kosmetyki naturalne – fakty i mity

 

UWAGA! LICZBA MIEJSC na webinar na żywo OGRANICZONA!

Aby otrzymać link do webinaru wypełnij formularz.  (potwierdzenie otrzymasz w ciągu 24 godzin)

Aby otrzymać certyfikat uczestnictwa należy wnieść opłatę na konto przesłane w mailu potwierdzającym rejestrację. Koszt certyfikatu: 25 PLN wersja elektroniczna (pdf); 35 PLN wersja papierowa (przesyłka polecona na terenie Polski; tylko webinarium na żywo)

  Temat

  Imię (obowiązkowe)

  Nazwisko (wypełnij jeśli chcesz otrzymać certyfikat uczestnictwa w wersji elektronicznej lub papierowej; Webinarium na żądanie)

  Adres e-mail Zgłaszającego (obowiązkowe);

  Dane adresowe uczestnika (adres pocztowy) - wypełnij jeśli chcesz otrzymać certyfikat uczestnictwa w wersji papierowej (wyłącznie webinarium bieżące)

  Podaj kod uprawniający do zniżki (jeśli posiadasz)


  bieżący (najbliższy) - darmowyWpływ olejów na poprawę kondycji włosów (Olejowanie włosów) - na żądanie (koszt 25 PLN - certyfikat w wersji elektronicznej)Surowce pozyskiwane ze ślimaków lądowych wykorzystywane w kosmetologii i dermatologii - na żądanie (koszt 25 PLN - certyfikat w wersji elektronicznej)Kosmetyki naturalne – fakty i mity - na żądanie (koszt 25 PLN - certyfikat w wersji elektronicznej)